.:: Sponsorzy OKP ::.

W tej rubryce zamieszczamy listę firm, instytucji i nazwiska osób prywatnych - przyjaciół Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego. Pamiętajmy, że każda złotówka wydana na szkolę zwraca się w dwójnasób, a potrzeby są bardzo duże.

Nawiążemy współpracę z firmami budowlanymi (także hurtowniami), zajmującymi się wyposażaniem wnętrz i innymi, które pomogłyby nam podnieść standard pomieszczeń w których uczą się i doskonalą umiejętności praktyczne nasi uczniowie.

Zapraszamy firmy, dzięki którym moglibyśmy doposażyć nasze pracownie w sprzęt i materiały umożliwiające kształcenie na miarę XXI wieku.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym leży na sercu dobro szkolnictwa zawodowego - przede wszystkim potencjalnych pracodawców. To na wasze potrzeby kształcimy i mamy nadzieję kształcić dalej specjalistów branż: mechanicznej, elektryczno-elektronicznej i informatycznej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum i mamy nadzieję na owocną współpracę dla dobra uczącej się młodzieży.

Sandvik Coromant to światowy lider w dostarczaniu narzędzi skrawających i systemów narzędziowych dla przemysłu obróbki metalu.

Firma przekazała nam zestaw plansz dydaktycznych.

Demex Electric Polska sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowego holdingu kk- electronic. Wytwarza wszelkiego rodzaju rozdzielnice elektroenergetyczne , a najpoważniejszym obszarem działalności jest produkcja rozdzielnic kontrolno-sterowniczych dla dynamicznie rozwijającego się rynku energii odnawialnej, ze szczególnym uwzględnieniem elektrowni wiatrowych.

Firma Demex Electric przyjmuje naszych uczniów na praktyki zawodowe.

Jest hojnym sponsorem obchodów Jubileuszu 60-lecia Szkół ZCE.