Statystyka serwisu:

Jesteś naszym

gościem

20 - 09 - 19

Imieniny: 

Eustachego, Faustyny, Renaty

Pajacyk.gif
PODPISANE POROZUMIENIA:
 
 

Podstawowym zadaniem Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego jest zapewnienie wysokiej jakości kształcenia zawodowego. Osiągamy to poprzez dbałość o wyposażenie naszych pracowni przedmiotowych i warsztatów oraz zatrudnianie wysoko wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej. Jednak to nie wszystko. Musimy zadbać o to, aby zapewnić naszym absolwentom takie kwalifikacje, które zagwarantują im bezproblemowe wejście na rynek pracy lub kontynuację nauki na wyższych uczelniach.

Dlatego w bieżącym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z pracodawcami i największą i jedyną w naszym mieście uczelnią techniczną - Politechniką Szczecińską.

Porozumienie podpisane z Politechniką. zapewni nam możliwość organizowania niektórych zajęć w wysoko wyspecjalizowanych pracowniach politechniki, uczestnictwo naszych uczniów w zajęciach kół naukowych, oraz opiekę dydaktyczna pracowników naukowych.

 

Politechnika Szczecińska:

 

Firmą z którą współpraca rozpoczęła się od podpisania porozumienia jest firma KILL sp. z.o.o. Zgodnie z podpisanym porozumieniem, firma KILL zapewnia atrakcyjne stypendia dla najlepszych uczniów klasy "ślusarz" i "monter systemów rurociągowych" oraz atrakcyjne warunki pracy po zakończeniu nauki.

 

 

16 czerwca podpisaliśmy  porozumienie z firmą Adamus HT. Firma pragnie objąć patronat na klasą "technik mechanik". Mała liczebność klasy, oraz wysoko postawione wymagania co do poziomu kadry pedagogicznej dają gwarancje wysokiej jakości kształcenia. Podobnie jak w poprzednim przypadku firma gwarantuje wysokie stypendia dla najlepszych uczniów klasy.

 

Firma Adamus:

Firmy zapewniają także realizację praktyk zawodowych we własnych warsztatach .

 

Zachodniopomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Szczecinie

 

 

 

Zachodniopomorskie
Centrum Edukacyjne
71 - 699 Szczecin, ul. Hoża 6
sekretariat@zce.szczecin.pl
Zapraszamy na wycieczkę po Szczecinie